Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Ocelové přívěsky

Restaurace a hospody

Počet inzerátů v kategorii: 9
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Přidat inzerát do této sekce
20. září 2017 
Nabídka:  Pronájem baru
Pronajmu zavedený bar v centru města Žďár nad Sázavou.
Detail
Objekt od majitele 16 km jižně od Prahy v obci Čisovice, přímo u silnice. Původně restaurace se zast. plochou a nádvořím o výměře 918 m2. Obestavěný prostor 3162,5 m (spodní stavba 397,5m2, přízemí 357,5m2, zastřešení 357,5m2), celý podsklepený, vodovod. přípojka, plyn, nově posílená el. přípojka. Vydané a platné stavební povolení (restaurace se sálem s hudební produkcí nebo bytový dům). Částečné stavební práce provedeny, možnost dokončení dle stavebního povolení nebo bytový dům, penzion apod.
Detail
30. června 2017 
Nabídka:  Pronájem vinárny Tábor Staré Město
Vinárna se nachází ve městě Tábor, v části Staré Město, přímo u Žižkova náměstí, v ulici Tržní, číslo popisné 274. Do půvabných sklepních prostor se vejde až 40 lidí. Je plně vybavená, bar i kuchyně jsou zcela zařízené. Součástí vinárny je 2x WC, úklidová komora a kuchyně s komorou a příslušenstvím. Cena nájmu 7.500 Kč je uvedena za měsíc, bez medií.
Detail
01. června 2017 
Poptávka:  Hledám prostory pro zřízení baru
Hledám prostory pro zřízení baru nebo rovnou pronájem zavedeného baru. Prostory hledám v Českých Budějovicích, nejlépe kolem náměstí Přemysla Otakara. Budu rád za Vaše nabídky. Děkuji.
Detail
29. března 2017 
Nabídka:  Prodej zavedeného klubu
Přenechání zavedeného a fungujícího baru-klubu v centru města o rozloze 200 m2 s vybavením a zázemím.
Info na stag38@seznam.cz
Detail
Letní hospůdka s tenisovým kurtem a beach volejbalem. Hospůdka je podstřešena a vybavena kamenným krbem. Hospoda je ideální na akce všeho druhu (oslavy, svatby, srazy, firemní akce - až 120 lidí...) Ideální pro cyklisty. V okolí se zřizuje cyklostezka. Nájem za celou sezónu tj. 5 měsíců činí 25 000 celkem,- + energie za celou sezónu - 14 000,- celkem
Detail
24. ledna 2017 
Nabídka:  Irish Pub k pronájmu!
Pronajmu Irskou hospodu v Chebu. Dohoda jistá.
Detail
19. ledna 2017 
Poptávka:  Bar/klub
Sháníme na pronájem prostory o výměře min. 180m2 až po 1.000m2 na bar/klub, je nám jedno v jakém stavu prostory budou, může to být bar, restaurace, jiný komerční prostor a nebo sklad. Nejlépe Praha 1, 2, 3 a nebo jiná lokalita v dobré dostupnosti MHD. Pište sms a nebo e-mail.
Detail
04. ledna 2017 
Nabídka:  Zahradní restaurace Paradon
Nabízíme pronájem zahradní restaurace Paradon ve Valašské Polance. Hospůdka se nachází vedle sportovního areálu (tenis.kurt, beach volejbal...) Jedná se o venkovní posezení s krbem.
Detail