Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Rekreační objekty

Počet inzerátů v kategorii: 32 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
20. září 2017 
Nabídka:  Srubová chata po reko - nyní sleva!
Srubová chata po rekonstrukci, cena 690.000 Kč, nyní sleva!
Detail
Prodáme chalupu v Dolní Moravici – část Horní Moravice. Obec je vzdálena pouhé 4 km od rekreačního střediska Malá Morávka, v jejímž katastru se nachází nejvyšší hora Jeseníků Praděd. Přímo před domem je značená lyžařská trasa na Vyhlídku v Nové Vsi a dále pak na Alfrédku – Jelení Studánku – Petrovy kameny…..Objekt byl dosud užíván k trvalému bydlení. Stavba je dispozičně dělena na obytnou část 2 + 1 , a hospodářskou část, která by se dala přebudovat na velkou obytnou místnost. V obytné části je také velký komunikační prostor a „komora“ . Je zde splachovací záchod a bojler na teplou vodu se sprchovou baterií. Je připojení na vodovod, ale i na vlastní studnu pro užitkovou vodu. Objekt je napojen na kanalizaci. Elektřina 220/380 V. V obci je rozvod plynu. Objekt je v obytné části dřevěný , hospodářská část kamenná. Zrekonstruovaná byla před 10 lety střešní krytina včetně bednění – nyní pryžová. Vytápění je v kuchyni na pevná paliva, v pokojích jsou elektrické přímotopy a krbová kamna na tuhá paliva. Je zde také velká „chlebová pec“ a komín vhodný na uzení masa.Hranicí pozemku je Moravický potok. Komunikace před domem je vedlejší. Zastavěná plocha domu je 195 m2, dále se na pozemku nachází stodola a kůlna – dříve stolařská dílna. Celková plocha pozemků je 1725 m2, pozemek se dá i rozdělit na více stavebních pozemků.

Cena je 1,800.000 Kč + právní služby

V případě zájmu volejte na tel číslo : +420 605 869 069

RK nevolejte prosím
Detail
28. srpna 2017 
Poptávka:  Apartmány Lipno-1
Nabízíme ubytování v moderních apartmánech vhodné pro příjemnou rodinou rekreaci. Apartmány se nachází nedaleko pláže, přístavu, Stezky korunami stromů, Maríny, lanovky, lezeckého parku, bobové dráhy, skiareálu, vodní nádrže, cyklostezky a dalších. Apartmány jsou plně vybavené pro Vaši návštěvu.
Detail
28. srpna 2017 
Nabídka:  Apartmány LIPNOczech
Nabízíme ubytování v moderních apartmánech vhodné pro příjemnou rodinou dovolenou. Apartmány se nachází nedaleko pláže s výhledem na jezero Lipno a výhledem do lesa. Apartmány jsou plně vybavené pro Vaši návštěvu. V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty a ve vedlejší sezóně jsou možné 2 denní.
Detail
24. srpna 2017 
Nabídka:  Prodám chalupu 120m2, pozemek 970m2
Chalupu v malebném prostředí Vysočiny, cca 10 km od města Pelhřimov. Chalupa je udržována ve starobylém stylu, po částečné rekonstrukci. Na zastavěné ploše o rozměrech 120m2 se nachází obytná část 3 + kuchyňský kout, dále koupelna a splachovací WC, místnost sloužící jako dílna, však připravená k obývání. Velká půda vhodná na podkrovní místnosti. Na obytnou část je napojena zahradní pergola s krbem. Toto vše se nachází na pozemku 120m2, kde stojí i kůlna na dřevo a samostatný sklípek.
Detail
VYKLÍZENÍ bytů, rodinných domů, sklepů, půd, pozůstalostí, domy, byty v Brně
kontakt : Jan Soukop
každý den 8 - 20 hod
tel.: 605 213 612 nebo 777 195 591
e-mail : soukop@soukop.cz
web : www.VYKLIZENI-domy-byty-BRNO.soukop.cz
Detail
27. července 2017 
Nabídka:  Mikulov v Krušných horách
Rekreační objekt 43m2. Zděná, samostatně stojící rekreační chata. Objekt je podsklepený, obsahuje přízemí, obytné podkroví a půdní prostor. Stropy dřevěné, podlahy prkenné. Ve sklepě je kotelna. Vytápění ústředním kotlem na tuhá paliva, ohřev vody kombinovaný. Sanitární vybavení sestává ze samostatného WC, sprchy a umyvadla, v kuchyňském koutě je sporák na PB. V přízemí je krb. Objekt je napojen na veřejnou síť elektřiny a vody. 1.500.000 Kč.
Detail
24. července 2017 
Nabídka:  Prodám chalupu, nebo pozemek pro zástavbu.
Prodám chalupu (vedeno jako rodinný dům), nebo pozemek pro výstavbu nového objektu, v podhůří rozhraní pohoří Králického Sněžníku a Hrubého Jeseníku, v katastrálním území Zlatý Potok, u obce Malá Morava, v okrese Šumperk - polosamota. Možnost celoročního užívání, příjezdová komunikace celoročně udržovaná, dle územního plánu je možné objekt přebudovat na provozovnu občanského vybavení (na služby vzdělávání, výchovy, ubytování, stravování a pod.). V okolí velmi zachovalá příroda, možnost všestranné turistiky, houbaření, možnost lyžování v nedalekém známém lyžařském areálu Dolní Morava. K chalupě možno přikoupit hospodářskou budovu, samostatnou dvougaráž a zastavitelné pozemky (cca 7000 m/2). Možno vše jako celek, nebo dohodnout varianty - vše je jen o dohodě.
Detail
10. července 2017 
Nabídka:  Novostavba chaty Chrást nad Sázavou
Prodám nikdy neužívanou novostavbu chaty v atraktivní lokalitě Chrástu nad Sázavou u Týnce.Obytná plocha 40m2.
Stavební konstrukce jako u rodinného domu.Ytong, zateplení atd. Vhod ...
Detail
29. června 2017 
Nabídka:  Prodej rekre. chalupy v Harrachově
Rekreační objekt v atraktivní lokalitě Harrachov - Rýžoviště na břehu Ryzího potoka. Jedná se o stylovou chalupu se 6 pokoji, velkou kuchyní, společenskou místností, lyžárnou a venkovním ohništěm. Objekt je v blízkosti hlavních harrachovských sjezdovek a restaurace Lesní Zátiší. Parkování u objektu.
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 4
Stránka:[1] 2 3 4   Další >>