'; Nemovitosti
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Ocelové přívěsky

Nemovitosti, reailty

Počet inzerátů v kategorii: 1501 (zobrazeny 51 až 60)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
03. října 2017 
Nabídka:  Hotel s restaurací a pivovarem
Prodej objektu pivovaru s výstavem unikátního piva 1000hl ročně, unikátní technologií pro výrobu, s restaurací, pivnicí a hotelovou ubytovací částí v centru Plzně, s velikou zahradou, sklady, parkovištěm a terasou s altánem pro 200 osob. Cena 36.000.000 Kč.
Detail
03. října 2017 
Nabídka:  Pronájem zařízeného bytu v Plzni
Vlastník nabízí k pronájmu zařízený byt 2+kk v klidné části Plzeň Slovany, 56m2, ve 4. patře s výtahem. Celý byt je velmi prosluněný, čistý a suchý, v podkroví cihlového domu. Výhled z oken je do vnitrobloku. Nábytek i koupelna jsou málo používané, koberce nové. Dobrá dopravní dostupnost MHD. Byt pronajmeme nekuřákům, bez domácích mazlíčků. Záloha na energie 2.000 Kč/měsíčně, vratná kauce splatná předem činí dva měsíční nájmy. Pronajímáme bez RK, tj. bez provize. RK prosím nevolejte.
Detail
03. října 2017 
Nabídka:  Koupím nájemní smlouvu obecní byt
Zaplatím odstupné za nájemní smlouvu k obecnímu bytu. Hledám byt o velikosti 2+kk až 4+1 na Praze 9, ale jsem schopen se přizpůsobit. Nabízím odstupné ve výši až 1.000.000 Kč - záleží na velikosti a stavu bytu. Jsem schopen Vám pomoci s případnými dluhy na nájmu a dalšími problémy, které by bránili převodu nájemní smlouvy. Administrativu spojenou s převodem nájemní smlouvy vyřídím. Nabízím rychlé a seriozní jednání. Nejsem RK.
Detail
03. října 2017 
Nabídka:  Výkup nemovitostí
Společnost VANSTOBIA COMPANY a.s. nabízí okamžitý výkup nemovitostí. Vykupujeme rodinné domy, byty, pozemky, komerční objekty – i nemovitosti, které jsou zatíženy zástavou. Výkup nemovitosti je efektivní řešení, které Vám poskytne rychlé finanční prostředky.
Působíme po celé ČR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Detail
Plech. garáže - výrobce.
Ceny od 8100 Kč.
V akci garáž 3x5 - 11200,- Kč, montáž zdarma, po celé republice! Aktuální nabídku najdete zde: http://www.bomstal.eu Prodáváme i skladové mont. haly.
Detail
02. října 2017 
Nabídka:  Zprostředkování prodeje nemovitostí
Realitní kancelář VANSTOBIA COMPANY a.s. nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, komerčních objektů či pozemků.
Zajišťujeme inzerci, odborné a právní poradenství.
Působíme po celé ČR. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Detail
Plechové garáže - výrobce.
Akce - garáž 3x5 - 9990,- Kč, 3x5 pozinkovaná konstrukce - 11000 Kč. Doprava a montáž bezplatně, po celé České republice! Kompletní nabídku najdete zde: http://www.bomstal.eu
Detail
30. září 2017 
Nabídka:  Brno rekonstrukce byty, domy …
Provádíme práce potřebné
pro Vaše nemovitosti a reality :
- hodinový manžel
- autodoprava
- stěhování
- vyklízení
- malování
- stavební práce
- topenářské plynařské instal ...
Detail
30. září 2017 
Poptávka:  Byt Praha 6 - blízko Vítězného nám.
Garáž vítána, byt velikosti 2+1, 3+kk,3+1, po rekonstrukci nebo v dobrém stavu. Nezařízen (kromě kuchyně). Elektřina lepší, než plyn. Důležitá je blízkost tram nebo metra.
Detail
30. září 2017 
Nabídka:  Omítnutá montovaná garáž - celá ČR
Poskytujeme jinou možnost zděné garáže se zřetelně nižší cenou než u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou ...
Detail
Zobrazena stránka: 6 ze 151
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>